O nás

Úklidovka Trutnov

Poskytujeme komplexní úklidové služby v oblasti správy a údržby budov a nemovitostí. Naše úklidová firma působí na trhu od r.1992 a od r.2015 jako právnická osoba s novým logem.                                                 

Úklid zajišťujeme na základě smluv o poskytování služeb, popř. smluv o dílo uzavřené dle občanského zákoníku. Ve smlouvách jsou jasně vyčleněny a specifikovány požadované činnosti včetně odpovědnosti a pojištění za případně vzniklé škody. Naší snahou je individuální přístup ke každé zakázce, z čehož vyplývá i způsob stanovení ceny za úklid, vycházející vždy z konkrétní situace.

V objektech našich zákazníků zajišťujeme pravidelné denní úklidy i úklidové práce jednorázové. Úklid (zejména mytí oken s prosklených ploch) můžeme provádět i ve výškách, pomocí hydraulických zvedacích plošin, popř. horolezecké techniky.

K úklidovým pracím používáme jak běžné saponátové a mycí prostředky tak i vysoce účinné ekologicky nezávadné, biologicky odbouratelné přípravky s certifikací výrobce. V této oblasti se vždy snažíme zjišťovat pro naše zákazníky novinky z vývoje, výroby a dovozu chemických čistících prostředků a saponátů.

S úklidovou činností tedy s úspěchem pokračujeme již přes 20 let. O kvalitě námi prováděných úklidových prací svědčí stovky spokojených zákazníků z nichž si nás stále mnoho z nich objednává (s patřičnou věrnostní slevou) dodnes.

Za celou dobu působení na trhu se nám stále daří vytvářet a motivovat kvalitní tým spolehlivých pracovníků, jejichž hlavní snahou je poskytovat služby ke spokojenosti zákazníků. Jsme připraveni provést jakékoliv úklidové práce ve Vámi požadované kvalitě, fungujeme 24 hodin denně. Zaručujeme důkladnost, spolehlivost a individuální přístup k Vašim požadavkům a potřebám. Preferujeme nepřetržitý osobní kontakt se zákazníky, umožňující reagovat okamžitě na jejich přání, což je naším prvořadým cílem, stejně tak, jako Vaše 100% spokojenost!